Pre rok 2020 som pripravil nové školenia o marketingu, trendoch aj osobnom rozvoji

Follow, chill, challenge. Poznáte nové trendy, ktoré hýbu generáciou mladých ľudí? Viete ako s nimi komunikovať, pracovať a udržať si ich vo firme či v organizácii?

A možnože si potrebujete nájsť viac času pre seba na školení Ako horieť a nevyhorieť. Celú ponuku aktuálnych školení v roku 2020 nájdete v tomto článku…

Uplynulý rok prešlo mojimi školeniami 1 091 účastníkov, ktorí sa zúčastnili spolu 44 školení v oblasti tímovej práce, komunikácie či projektového manažmentu. Toľko krásna štatistika z minulého roka, ktorá však viac ako o číslach hovorí o množstve zážitkov a jedinečných príbehov.

Ale je tu rok 2020 a sním aj príležitosť rozvíjať sa a napredovať. Preto pre vás (jednotlivcov, firmy, organizácie, školy) pripravil novú ponuku školení.

AKTUÁLNE ŠKOLENIA PRE ROK 2020:

ODBORNÉ A NEFORMÁLNE ŠKOLENIA

1. Osobnostný rozvoj – IT´s up to you!

Stojíte na jednom mieste a chcete sa pohnúť? Potom je najvyšší čas vydať sa na cestu osobného rozvoja. Na školení sa dozviete ako nájsť svoju víziu a stanoviť si reálne ciele. Zistíte ako nezlyhať, keď na vás útočia desiatky povinností a úloh. Zo školenia si odnesiete osobný akčný plán na najbližší rok.

2. Objav svoj talent

Neviete v čom ste dobrý a v čom vynikáte? Máte problém rozhodnúť sa kam na vysokú školu, akú prácu si vybrať alebo ako ďalej kariérne rásť? Možno len potrebujete zistiť, aká ste osobnosť a aký štýl učenia vám vyhovuje. Spoznajte svoje talenty a začnite ich rozvíjať.    

3. Ako na úspešný marketing našej organizácie / firmy

Rozmýšľate nad tým, ako zvládnuť váš marketing a nestratiť krok s konkurenciou? Na našom školení si ukážeme, aké marketingové nástroje môžete využiť vo svojej organizácii alebo vo firme. Získate množstvo praktických tipov ako zaujať vašich zákazníkov v online či v offline priestore a dozviete sa tiež ako prilákať ľudí na vaše podujatia.

4. Efektívny marketing na sociálnych sieťach (FB, IG, LI)

Ak nie ste na Facebooku alebo Instagrame, ako by ste ani neexistovali. Ak ich však nevyužívate v prospech marketingu, strácate obrovský potenciál. Na našom školení si povieme, ktoré sociálne siete sa hodia pre váš biznis alebo vašu organizáciu, kedy a ako na nich komunikovať, čím zaujať fanúšikov a ako osloviť potencionálnych zákazníkov.

5. Ako sa stať majstrom v komunikácii

Ako zdokonaliť svoju komunikáciu? Posuňte sa o level vyššie a absolvujte dvojdňový komunikačný tréning určený pre pokročilých účastníkov. Objavíte silu empatie, naučíte sa zaujať publikum počas prvých 3 sekúnd a vyskúšate si pripraviť kvalitnú prezentáciu. Tréning robí majstra. 

6. TEAM – Spolu dosiahneme viac

Chcete sa zlepšiť v tímovej práci, ale neviete ako? Absolvujte školenie plné aktivít, tímových úloh a modelových situácii. Naučíte sa ako vytvoriť a motivovať svoj tím, zistíte akú rolu zohrávate vo vašom tíme, ako riešiť krízové situácie a ako napredovať so svojim tímom.

7. Ako horieť a nevyhorieť – NOVÉ ŠKOLENIE

Máte pocit, že je toho na vás akosi veľa a potrebujete vypnúť? Na našom školení dostane príležitosť na malý moment sa zastaviť, vydýchnuť a uvedomiť si, čo je pre vás dôležité. Zo školenia si odnesiete praktické princípy ako si chrániť emocionálne zdravie, ako predchádzať vyhoreniu a zvládať bežné pracovné dni.

8. Nové trendy v marketingu a PSM – NOVÉ ŠKOLENIE

Follow, chill, challenge. Ktoré trendy hýbu generáciou mladých ľudí? Prečo sa menia ich potreby, hodnoty či správanie? Ako s nimi komunikovať, pracovať a udržať si ich vo firme či v organizácii? Na školení si vyskúšame inovatívne nástroje a nové spôsoby marketingu.

Zaujala vás niektorá z tém? Školenie si môžete objednať na: jaroslavdodok@gmail.com alebo 0911014004.

Viac informácii o aktuálnych školeniach nájdete TU (klik!)

Po dohode je možné zabezpečiť aj školenia v témach:
Osobná značka, guerilla marketing, projektový manažment a kariérne poradenstvo.

Cena školenia sa odvíja od počtu hodín.

Všetky školenia sú praktické, interaktívne a nesú sa v neformálnom vzdelávaní. Priebeh a formu je možné prispôsobiť podľa dohody.

REFERENCIE:

  • PRIF Univerzity Komenského
  • Rada mládeže Trenčianskeho kraja
  • Národné osvetové centrum
  • TV Rimava
  • YouthWatch
  • CVČ – JUNIOR
  • LAPIS IT
  • SOS electronic s.r.o.
  • V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

,,Na školení ma prekvapila metodická vyzretosť lektora,” doc. RNDr. Eva Mičietová , CSc., vedúca katedry na PRIF Univerzity Komenského v Bratislave.

,,Ako HR manažér som už dlhšiu dobu nezažila tak interaktívne školenie, väčšinou majú školitelia tendenciu rozprávať a málo počúvajú. U Vás to bolo úplne vyvážené,” Mária Sesztáková, HR manager SOS electronic s.r.o.

„Jeho školenia mi dali odvahu byť sama sebou, naučil ma ako dosiahnuť svoj cieľ a významne som si posilnila komunikačné zručnosti i projektový manažment,“ Simona Čečková, študentka.

Viac referencií nájdete TU (klik!)
Viac informácii o aktuálnych školeniach nájdete TU (klik!)

Školenia si objednávajte na: jaroslavdodok@gmail.com.