Inšpiroval vás môj blog? Využite moje služby

Pomôžem vám:

zmeniť tisícky fanúšikov na zákazníkov

vytvorím pre vás články a blogy, ktoré čítajú tisícky ľudí

pomôžem vám komunikovať s médiami a verejnosťou

ukážem vám najlepší spôsob ako osloviť sponzorov

nájdem pre vás najlepšie marketingové riešenia

pomôžem vám rozbehnúť svoj nápad

Zavolajte mi: 0911 014 004

alebo mi napíšte: jaroslavdodok@gmail.com

konzultacieNOVINKA: Individuálne konzultácie 

Vy sa pýtate, ja hľadám riešenia. Nezarábajú vám sociálne siete? Máte problém nájsť pre svoju akciu alebo organizáciu sponzorov? Neviete si poradiť s marketingom? Máte nápad, ale neviete ako ho rozbehnúť?

Na individuálnej konzultácii sa dôkladne pozriem, aké sú príčiny vášho problému. Poviete mi čo všetko ste skúšali a aké boli výsledky vášho úsilia. Potom sa pozriem na to, čo s tým vieme spraviť.

Ukážem vám jednoduché princípy, ako vyťažiť z marketingu či zo sociálnych sietí maximum. Ako získať nových fanúšikov a premeniť ich na zákazníkov. Poradím vám ako napísať sponzorský list, ako osloviť sponzorov  a čo spraviť preto, aby vás neignorovali. Taktiež si stanovíme najbližšie kroky, vďaka ktorým dokážete rozbehnúť svoj nápad a zrealizovať navrhované riešenia.

AKO NA TO? 
Stačí ma požiadať o individuálnu konzultáciu, ktorú získate za férových 49€. Počas jednej hodiny, teda 60 minút kvalitného a efektívneho poradenstva získate odpoveď na vaše problémy a otázky.

Moje telefónne číslo: 0911014004 alebo jaroslavdodok@gmail.com

Takéto výsledky môže mať aj vaša fan page. Čo vy na to?

ako zarabat na socialnych sietiach

Copywriting finalCopywriting

Každá webstránka, blog či e-shop potrebuje kvalitný obsah. Kostrbaté texty, nejasné myšlienky či omáčky len kazia dojem o vašej firme a robia zlé meno aj vám.

Chcete predsa, aby sa o vašich aktivitách dozvedelo veľké množstvo ľudí – vašich potencionálnych zákazníkov. To si vyžaduje vytvoriť reklamné texty, ktoré sa budú páčiť nielen čitateľom, ale ich kvalitu ocenia aj médiá.

Na želanie pre vás preto s radosťou vytvorím tlačovú správu, PR správu, blog či reportáž. Pripravím texty aj pre vašu webstránku a e-shop.

AKO NA TO?
Vy zadáte tému, pošlete podklady a určíme rozsah.  Za 3 dní budete mať hotový text vhodný na publikovanie. TS, PR článok a blog vám napíšem za rozumných 99€. Čo ak bude reklamných textov viac ako 5? Tak potom platí výhodná cena 80€ za jeden článok.

Moje telefónne číslo: 0911014004 alebo jaroslavdodok@gmail.com

Toto je štatistika najčítanejšieho blogu, ktorý som napísal. Viem ako si s tým poradiť.

najcitanejsi blog

public relationsPublic relations – Vzťah s verejnosťou

Máte strach z kamier alebo si netrúfate postaviť sa tvárou v tvár veľkej mase ľudí? Tréma a stres sú nepríjemné faktory, ktorým sa však dá vyhnúť alebo ich minimalizovať.

Stačí nájsť spôsob, akým získať istotu a premyslieť veci do detailov. Ako PR manažér viem veľmi dobre ako budovať vzťah s verejnosťou a vďaka pozícii šéfredaktora si do dnes udržiavam cenné kontakty i s novinárskou obcou.

Pripravím vám podklady na tlačovú konferenciu, brífing, ale aj vystúpenie v médiách. Spravim za vás monitoring mediálnych výstupov, aby ste vedeli čo sa o vás hovorí či píše a v pohode zvládnem aj krízovú komunikáciu.

AKO NA TO?
Stačí ma kontaktovať a objasniť mi situáciu v ktorej sa nachádzate. Jednoduchú PR stratégiu vám vyhotovím už od 199€ a monitoring mediálnych výstupov zrealizujem za 79€ na deň.

Moje telefónne číslo: 0911014004 alebo jaroslavdodok@gmail.com

Aj vaša firma si zaslúži pozornosť…

ta3 isic karty

REFERENCIE :

magdalena bernatova  

,,Jaro patrí medzi ľudí, s ktorými budem vždy rada  spolupracovať,”

 – Magda Bernátová, školiteľka a facilitátorka MB  Consulting

peter celko 

,,Jaroslav Dodok je skvelý marketér. Nie nadarmo sa  hrdí novým pojmom gorila marketing – je v ňom  proste dobrý,”

 – Peter Čelko, radí malým a stredným podnikateľom ako osloviť čo najviac potenciálnych klientov prostredníctvom tvorby a šírenia kvalitného obsahu. Zakladateľ www.namaximum.eu

fajcikova,,Vďaka komunikácii a vyjadreniam p. Dodoka k rôznym aktuálnym témam nielen z oblasti študentskeho života sa na na serveri bystrica.sme.sk a tiež v regionálnych printoch darilo vytvoriť komplexný a ucelený pohľad na mnohé polemické témy,”

– Kveta Fajčíková, redaktorka denníka SME.

Chcem vidieť ďalších 10 referencií – KLIK TU!

Vybrali ste si z ponuky?

Pridajte sa k desiatkám podnikateľov a lídrov organizácii, ktorí využili moje skúsenosti a majú dôvod tešiť sa z dosiahnutých úspechov.

S čím môžem pomôcť vám?

jaroslav dodok marketing školenie

0911014004

jaroslavdodok@gmail.com


Viac o autorovi tohto blogu: Kto som, čomu sa venujem a o čom píšem?

Homepage jaroslavdodok.com

Leave a Comment.